नुहाउँदा पिसाब गर्ने बानि छ भने अवस्य पढ्नुहोस

Video

मानिसको आ-आफ्नै आनीबानी बारे कुरा गर्ने हो भने सबै मानिसको कुन व्यवहार स्वि’कार्य र कुन कुरा अ’स्विकार्य भन्ने आ–आफ्नै धा’रणा हुन्छतर एक अज्ञात व्यक्तिले बाथरुममा गरेकाे बानी बारे एउटा सा’मान्य प्रश्न मात्र उठाइदिँदा पनि ठूलो र गरमागरम वि’वाद तानिएकाे छ ।एकजना सहभागीले केहि समय अघि आफ्ना साथीहरुका घरमा बस्नेबेला आफ्ना मंगेतरले बाथरुममा नुहाउँदै गर्दा पिसाव फेरेको तथ्य बाहिर ल्याए

उक्त अनौपचारिक बहशको क्र’ममा एकजना सहभागीले केहि समय अघि आफ्ना साथीहरुका घरमा बस्नेबेला आफ्ना मं’गेतरले बाथरुममा नुहाउँदै गर्दा पिसाव फेरेको तथ्य बाहिर ल्याएका छन् । ति पु’रुषले शुरुमा आफुलाई मंगेतरको कुरा प’त्यार नै नलागेको बताएका छन् ।

अर्काको बाथरुममा त्यसरी पिसा व फेर्नु सही हो ग लत भन्ने स’म्बन्धमा मत स’र्भेक्षण गर्न आस्क प्रुडन्स नामक अखवारको स्लेटको सल्लाह स्त’म्भमा यो प्र’श्न पठाए सो बहशमा अधिकांश मानिसले बाथरुम भित्र यस्ता थुप्रै उटपटाँग कामहरु गर्ने गरे पनि त्यसलाइृ गो’प्य न राख्ने गरेको पनि चर्चा चलेको थियो ।

तिनीहरुले अर्काको बाथरुममा त्यसरी पिसा व फेर्नु सही हो ग’लत भन्ने स’म्बन्धमा मत स’र्भेक्षण गर्न आस्क प्रु’डन्स नामक अखवारको स्लेटको सल्लाह स्त’म्भमा यो प्र’श्न पठाएका छन् ।

एक्लै नछाड्नुहोस यो बेला आफ्नो पा’र्टनरलाई,अरूबेला भन्दा धेरै चहान्छन यो बेला
एउटा सा’मान्य मानिसका लागि म’हिलाहरु कुन समयमा बढी का’मु’क र से’क्सी देखिन्छन् भन्ने जिज्ञासा सामान्य नैं हो । आज हामी यस कुराको बारेमा चर्चा गर्न गइरहेका छौं ।बेलायतमा गरिएको एक स’र्वेक्षणले शनिबारको रात म’हिलाहरु सबैभन्दा बढी से’क्सी हुनेगरेको र’हस्य बाहिर ल्याएको छ ।

बेलायतको हेल्थ एण्ड ब्युटी रिटेलर सु’पर डगको अ’ध्ययनअनुसार धेरै महिला सातामा एकदिन आफूलाई आफ्नो काबुमा राख्न सक्दैन ।त्यो दिन भनेको शनिवारको रात हो । अध्ययनका अनुसार महिला आफुलाई ‘सिडक्टिव फिल’ गराउन विभिन्न तरीका अपनाउँछन् ।उनीहरू शनिवारको रातलाई विशेष बनाउन तातो पानीले नुहाउने, नयाँ कपडा लगाउने

र पुश अप ब्रा’लगाउन मन पराउने गरेको अ’ध्ययनले देखाएको छ । सोही रात उनीहरुले राम्रो हेयर स्टाइल र से’क्सी स्माइल बढी प्रयोग गर्ने गरेको पनि अध्ययनले देखाएको छ ।२००० म’हिलामा गरिएको सर्भेमा आधाभन्दा बढी म’हिलाले पर’फ्यूमको हल्का स्प्रे स्पे’सल फिल गराउन प्रयोग गर्छन्

जसले आफ्नो पार्टनरलाई प्र’भावित पार्न सकियोस् ।उक्त समयमा महिलाहरुले से’क्सी लुक पाउन नि’यमित व्या’याम गर्ने, टाइट फिटिङ कपडा लगाउने, शर्ट स्कट र ग’हना लगाउनले पनि स’र्भेका क्रममा भेटिएका छ ।एजेन्सी

Leave a Reply

Your email address will not be published.