यिनै हुन् १४ वर्षीया छात्रालाई यौ ’न दु’र्व्यवहार गर्ने ‘शिक्षा विकास मावि’ लेटाङका शिक्षक मनोज पौडेल

Video

यिनै हुन् १४ वर्षीया छात्रालाई यौ ’न दु’र्व्यवहार गर्ने ‘शिक्षा विकास मावि’ लेटाङका शिक्षक मनोज पौडेल

सोमबार दिउँसो लेटाङको शिक्षा विकास मावि पुग्दा चकमन्न देखिन्थ्यो । विद्यालय छेवैका घरका ढोका बन्द थिए । अधिकांश घरका मानिस भित्रै थिए । उनीहरु बाहिर निस्कन ड’राएका थिए । लेटाङ चोकको दृश्य पनि त्यस्तै थियो । पसल बन्द थिए ।

मानिसहरु सडकमा देखिएनन् । सञ्चारकर्मीहरु पुगेपछि विद्यालय पश्चिमपट्टिको घरका दुईजना स्थानीय पिंढीमा निस्किए । उनीहरु त्रसित मुद्रामा थिए । ‘अब के होला ?’ भन्ने असमञ्जस देखिन्थ्यो । अघिल्लो दिनको घटना सम्झदा उनीहरुको आ’ङ जि’रिङ्ग भएको महसुस गर्न सकिन्थ्यो ।

घटनाबारे बताउन ड’राएका थिए । एक जना महिला प्रहरीको मृ’त्यु हुने गरी आइतबार भएको घटनापछि प्रशासनले लेटाङ क्षेत्रमा क र्फ्यू जारी गरेको छ । सुनसान सडकमा प्रहरीको ग’स्तीबाहेक अन्य गतिविधि शुन्यप्राय छ । पसल, बजार र यातायात बन्द छन् ।

लेटाङ चोकबाट दुई किलोमिटर उत्तरपूर्वमा अवस्थित शिक्षा विकास मावि परिसर छिर्दै गर्दा गेट नजिकै ठूला पानीका ट्यांकी भुइँमा अ’सरल्ल देखिन्थे । विद्यालयको गेटमास्तिर टांगिएको कु’च्चिएर क’च्याक कु’चुक्क भएका छन् ।अघिल्लो दिन बोर्ड प्रदर्शनकारीले इँ’टाढुंगाले हा’नेका थिए । चौरको केही दक्षिणमा एउटा स्कुटर ज’लेर ख’रानी भएको छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published.