पल शाह काण्ड टुंगो नलाग्दै साली भिनाजु काण्ड बाहिर्यो ? १८ बर्षिय सालीले ३३ बर्ष को भिना लाई गरिन यस

भिडियो मनोरंजन

समयसमयमा चर्चामा आइरहने म-हि-ला अधि-का-रक-र्मी सावित्री सुवेदी चर्चामा । यो भन्दा पहिले पनि विभिन्न ब-या-न-का कारण चर्चामा आएकी उनी त्यसरी नै भा-इ-रल ।

उनले एक अन्तर वार्तामा आफु बा-बु वि-ना-को आमा बन्न चा-हे-को उल्लेख गरेकी छिन् । आफु अहिले तीस वर्षको भएको भन्दै अबको पाँच वर्ष पछि कुनै पुरुषसँ ग-यौ न स-’म्प-र्क गरेर ब-च्चा ज-न्मा-उ-ने योजना रहेको बताएकी हुन् ।

उनले पु-रु-ष-लाई भाडामा लिएर आ-मा ब-न्न लागेको विषय अहिले च-र्चा-मा आएको छ । विशेष गरेर पश्चिमा देशहरुमा चर्चामा रहेको सिं-ग-ल मदर नेपालमा पनि आफुले सु-रु गर्न लागेको जनाएकी छिन् यसमा कुनै पनि महिलाले आ-फु-ले चाहेको।

पु-रु-ष-सँग केही रकम दिएरयौ ,न स-म्प-र्क राख्ने ग-र्छ-न तर त्यो युवक त्यो बच्चाको बुवा भने हुँ-दै-न । अहिले महिलाहरुले पनि पुरुषका लागि सन्तान ज-न्मा-उ-ने गरेका घ-ट-ना-हरु समयसमयमा च-र्चा-मा आउँने गर्दछन् । भिडियो हेर्नुस् ।

पल शाह काण्ड टुंगो नलाग्दै साली भिनाजु काण्ड बाहिर्यो ? १८ बर्षिय सालीले ३३ बर्ष को भिना लाई गरिन यस

Leave a Reply

Your email address will not be published.