चर्चित भारतीय अभिनेत्रीले ह’स्त’मै’थु’न गरेको भिडियो सार्वजनिक भएपछि, भयो कसैले नसोचेको दु’र्घ’ट’ना

जीबन शैली

चर्चित भारतीय अभिनेत्रीले ह’स्त’मै’थु’न गरेको भिडियो सार्वजनिक भएपछि, भयो कसैले नसोचेको दु’र्घ’ट’ना

भारतीय सिनेमा उद्योगकी एक नव अभिनेत्री हस्तमैथुन गरेका कारण चर्चामा आएकी छन् । अभिनेत्री श्वेता त्रिपाठीले अभिनय गरेको मिर्जापुरमा ह स्तमै’थु नको सिन दिएका कारणले चर्चामा आएकी हुन् ।

लाइब्रेरीको कुनामा बसेर एउटा कामुक किताब पढ्दापढ्दै उ त्ते,जि त भएर ह स्त’मै’थु न गर्न थालेको सिन फिल्ममा राखिएको छ । उक्त सिनको तीव्र विवाद भएको छ । तर यो सिन दिँदा आफूलाई कुनै ग्लानी वा पछुतो नभएको प्रतिक्रिया उनले दिएकी छन् ।

‘मलाई यो सिन गर्न कफी पिएजस्तै सजिलो भयो’, उनले भनेकी छन्,‘म स्क्रिप्ट पाउनासाथ उत्साहित भएँ ।’ एजेन्सी । फिल्मको कथाले मागे जति दिदा कति हदसम्म आफू झर्न सकिन्छ त्यो बुझ्न भने अति नै आवश्यक छ।***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****

Leave a Reply

Your email address will not be published.