म’हिलालाई सबैभन्दा बढी आ’नन्द दिने पाँचवटा से*क्स पो’जिसन’ ‘

जीबन शैली

कसरी के गर्दा महिलाहरु, खुशी हुन्छन जानी राखौ… भनिन्छ महिलालाई बुझ्न मुस्किल छ । उनीहरु कहिले खुसी हुन्छन् कहीले दुखी हुन्छन् त्यो थाहा पाउन कसैले सक्दैन ।

तर यदी केहि साना साना कुरालाई ध्यान दिने हो भने उनीहरुलाई खुसी राख्न सकिन्छ । महिलाको स्वभाव तथा उनीहरूलाई मन पर्ने चिजका बारेमा जानकारी राख्न सकेमात्र आफू ती महिलाको सबैभन्दा प्रिय बन्न सकिन्छ । **थप भिडियो हेर्न यहाँ तल डबल क्लिक गर्नुहोस***

उनीहरूलाई यदी सही मौकामा न्यानो प्रेम गर्न सके उनीहरू निकै खुसी हुन्छन् । केही महिलाहरू आफ्नो बारेमा राम्रो कुरा सुनेर पनि खुसि हुन्छन् । यस्तै(यस्तै कुराहरू विचार गर्न सके महिलालाई खुसी राख्न सकिन्छ ।

थाहा पाऔ केही यस्ता कुराहरु जसले महिलालाई खुसी राख्न तपाईलाई मद्धत गर्छ ; सही समयमा महिलालाई न्यानो प्रेम गरे उनीहरू खुसी हुन सक्छन्। कुनै महिलालाई तपाईको शरिरको तौल घट्दैछ र तपाई स्लिम हुँदै हुनुहुन्छ भनिदिँदा पनि खुसी हुन्छन् । *थप जानकारीको लागी यहाँ तल डबल क्लिक गर्नुहोस**

महिलालाई मन पर्ने आफन्तका लागी उपहार किनिदिने। सहज र आरामदायक भित्री बस्त्र किनिदिँदा पनि उनीहरू खुसी हुन्छन् । यदी कसैले राम्रो फूल उपहारमा दिए पनि उनीहरू खुसी हुन्छन्।*थप भिडियो हेर्न यहाँ तल डबल क्लिक गर्नुहोस**

महिलाहरूसँग गएर उनका लागी केही उपहार किनिदिने वा छानीदिने। यदी महिलाले लिएको, लगाएको सामानलाई राम्रो भएको बताउँदै त्यो सामान कहाँबाट लिएको भनी सोधे पनि उनीहरू खुसी हुन्छ । यदी उनीहरू सपिङ गरेर फर्कने बेलामा खाना तयार भएको पाएमा पनि खुसी हुन्छन् ।**दर्पण छायाँ ** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला **

Leave a Reply

Your email address will not be published.